ERA-3ARB1651V
MFR.Part #
ERA-3ARB1651V
JLCPCB Part #
C1705872
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS