ERA-3ARB1542V
MFR.Part #
ERA-3ARB1542V
JLCPCB Part #
C1705874
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS