ERA-3ARB1371V
MFR.Part #
ERA-3ARB1371V
JLCPCB Part #
C1705800
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS