ERA3ARB102V
MFR.Part #
ERA3ARB102V
JLCPCB Part #
C509090
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS