ERA-3AHD17R8V
MFR.Part #
ERA-3AHD17R8V
JLCPCB Part #
C20015133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS