ERA-3AED3651V
MFR.Part #
ERA-3AED3651V
JLCPCB Part #
C6548385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS