ERJ-U1TD6803U
MFR.Part #
ERJ-U1TD6803U
JLCPCB Part #
C4038369
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS