ERA3AEB9090V
MFR.Part #
ERA3AEB9090V
JLCPCB Part #
C491146
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS