ERA-8AEB9090V
MFR.Part #
ERA-8AEB9090V
JLCPCB Part #
C2088853
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS