ERA-3AEB8062V
MFR.Part #
ERA-3AEB8062V
JLCPCB Part #
C2074408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS