ERA3AEB753V
MFR.Part #
ERA3AEB753V
JLCPCB Part #
C473254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS