ERA-3AEB5620V
MFR.Part #
ERA-3AEB5620V
JLCPCB Part #
C2094593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS