ERA3AEB433V
MFR.Part #
ERA3AEB433V
JLCPCB Part #
C445638
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS