ERA-3AEB4221V
MFR.Part #
ERA-3AEB4221V
JLCPCB Part #
C2087548
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS