ERA-3AEB4220V
MFR.Part #
ERA-3AEB4220V
JLCPCB Part #
C2075630
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS