ERA3AEB3011V
MFR.Part #
ERA3AEB3011V
JLCPCB Part #
C491125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS