ERA3AEB1651V
MFR.Part #
ERA3AEB1651V
JLCPCB Part #
C491117
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS