ERA3AEB163V
MFR.Part #
ERA3AEB163V
JLCPCB Part #
C473245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS