ERA-3AEB1373V
MFR.Part #
ERA-3AEB1373V
JLCPCB Part #
C2074683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS