ERA3AEB1210V
MFR.Part #
ERA3AEB1210V
JLCPCB Part #
C491111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS