EEE1EA101AP
MFR.Part #
EEE1EA101AP
JLCPCB Part #
C336394
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 100uF 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS