ERA-2VRB9101X
MFR.Part #
ERA-2VRB9101X
JLCPCB Part #
C4320088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS