ERJ-U1TF1240U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1240U
JLCPCB Part #
C1862116
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS