ERA-2VRB2491X
MFR.Part #
ERA-2VRB2491X
JLCPCB Part #
C4215784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS