ERJ-P06F57R6V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06F57R6V
JLCPCB Part #
C4317677
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS