ERA-2APB3010X
MFR.Part #
ERA-2APB3010X
JLCPCB Part #
C4203994
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS