ECA-1EM220I
MFR.Part #
ECA-1EM220I
JLCPCB Part #
C1579524
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 153mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 25V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS