ERJ-L03UJ95MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ95MV
JLCPCB Part #
C4176457
Description
-55℃~+125℃ 200mW 95mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS