ERA-2AED2941X
MFR.Part #
ERA-2AED2941X
JLCPCB Part #
C20013723
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS