ERA-2AEC3301X
MFR.Part #
ERA-2AEC3301X
JLCPCB Part #
C4111648
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS