ERA-2AEB4220X
MFR.Part #
ERA-2AEB4220X
JLCPCB Part #
C2074745
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS