ERA-2AEB4120X
MFR.Part #
ERA-2AEB4120X
JLCPCB Part #
C3965052
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS