ERA-2AEB1870X
MFR.Part #
ERA-2AEB1870X
JLCPCB Part #
C2088619
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS