EEV-FK1J681V
MFR.Part #
EEV-FK1J681V
JLCPCB Part #
C5727465
Package
SMD,D18xL17mm
Description
-55℃~+105℃ 1.268A@120Hz 17mm 18mm 5000hrs@105℃ 63V 680uF ±20% SMD,D18xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS