EEU-HD1H331
MFR.Part #
EEU-HD1H331
JLCPCB Part #
C1587015
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 330uF 50V 5mm 615mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS