EEU-FR1E470H
MFR.Part #
EEU-FR1E470H
JLCPCB Part #
C5114346
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 196mA@120Hz 2.5mm 25V 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS