EEUFR1A102L
MFR.Part #
EEUFR1A102L
JLCPCB Part #
C79119
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.24A@100kHz 1000uF 10V 15mm 3.5mm 41mΩ@100kHz 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS