ERA2AEB561X
MFR.Part #
ERA2AEB561X
JLCPCB Part #
C445592
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS