EEUFR0J222
MFR.Part #
EEUFR0J222
JLCPCB Part #
C278531
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.18A@100kHz 20mm 20mΩ@100kHz 2200uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS