EEUFM1H102
MFR.Part #
EEUFM1H102
JLCPCB Part #
C713393
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 2.49A@120Hz 27mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS