EEU-FK1C681
MFR.Part #
EEU-FK1C681
JLCPCB Part #
C5114289
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 16V 4000hrs@105℃ 5mm 675mA@120Hz 680uF ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS