EEU-FK0J152
MFR.Part #
EEU-FK0J152
JLCPCB Part #
C5114279
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 1500uF 17.5mm 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V 992mA@120Hz ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS