EEUFC1A471
MFR.Part #
EEUFC1A471
JLCPCB Part #
C713361
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11.5mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 416.25mA@120Hz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS