EEU-FC1A182
MFR.Part #
EEU-FC1A182
JLCPCB Part #
C4155720
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.324A@120Hz 10V 12.5mm 1800uF 20mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS