EEU-FC0J122L
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FC0J122L
JLCPCB Part #
C1651081
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 2000hrs@105℃ 20mm 3.5mm 6.3V 8mm 995mA@100kHz ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS