EEU-EB1J471
MFR.Part #
EEU-EB1J471
JLCPCB Part #
C1579855
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 470uF 590.2mA@100kHz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS