EET-UQ2E821CA
MFR.Part #
EET-UQ2E821CA
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 243mΩ@120Hz 250V 25mm 3.878A@10kHz 40mm 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS