EET-UQ2C102CA
MFR.Part #
EET-UQ2C102CA
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 160V 199mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 30mm 4.2A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS