EET-HD2S271JJ
MFR.Part #
EET-HD2S271JJ
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@10kHz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 420V 42mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS