EET-HC2W181CA
MFR.Part #
EET-HC2W181CA
Description
-25℃~+105℃ 1.013Ω@120Hz 1.22A@10kHz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 42mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS